Z montáží.

Ani letos nespíme na vavřínech, zde můžete vidět pěkně sladěnou fasádu bungalovu spolu s jednotkou IVT Air X.
Na druhé a třetí fotografii je detail odvodu kondenzátu spolu se základem pod venkovní jednotku, který si náš šikovný zákazník zapustil do chodníku sám a zasypal kamínky.
Čtvrtá a pátá fotografie už jsou záběry z kotelny, kde je krásně vidět celé zapojení vnitřní jednotky na stávající otopný systém zákazníka a jeho bojler. Systém je plně funkční a zákazníci spokojeni s prací našich profesionálů a partnerů. Děkujeme.
Nyní už jen zbývá vyřídit byrokracii, hlavně ve spolupráci s majiteli, co se týče změny sazby elektřiny a také dotaci NZÚ.

A co Vy, ještě váháte nad koupí tepelného čerpadla IVT? Zašlete nám poptávku a my vše kompletně zařídíme za Vás dle Vašich potřeb.
www.ivt-heatingsystems.cz
Zdroj: IVT Heating systems, s.r.o. – Kroměříž
Foto: Archiv IVT Heating systems s.r.o.
#ivtheatingsystemscz #ivtcentrumkroměříž #ivtcenter #ivt #heatpump #madein #tranas #sweden #tepelnéčerpadlo #švédskéčerpadlo #tepelnacerpadlaivt #realizace2020 #bungalov #ivtairx #ivtairbox #kotelna #topime #dnestopime #ivtheatingsystems #ivtcentrum #kroměříž #vyřizujeme #dotace #novazelenausporam #změnasazby #sazbastepelnýmčerpadlem @ Kromeriz