O nás

Jsme dodavatel moderních TZB technologií. Námi dodávané technologie jsou komfortním řešením pro bydlení a výrazně snižují spotřebu energií na provoz budovy oproti nemoderním standardům (vytápění budov plynem, elektrokotlem nebo tuhými palivy).

Naše specializace je dodávka uceleného systému vytápění a chlazení s tepelným čerpadlem a rekuperací jako s novým standardem pro všechny typy novostaveb v nízkoenergetickém a pasivním standardu.
– NewHouses systém (Systém pro novostavby)

Díky zvoleným technologiím je systém aplikovatelný i pro většinu rekonstrukcí a vždy máme řešení i pro starší budovy žádající si výměnu zdroje vytápění. Přizpůsobíme se podmínkám těchto domů a umožníme jejich majitelům zažít nový komfort a úsporný provoz.
-RenewalHouses systems (Systémy obnovy domů)

Ročně provádíme desítky nových realizací a díky tomu jsme nabyli bohatých zkušeností v oblastech vytápění/chlazení a technického prostředí staveb. Do našeho systému implementujeme nové technologie před jejich oficiálním představením na trhu a tím jsme připravení nabídnout vždy nejlepší a inovativní řešení. Celá naše řešení si umíme vyprojektovat. Při včasném zapojení do stavebního projektu stavby se umíme vypořádat se všemi možnými typy konstrukcí dnešních novostaveb.

Naše práce je pro nás „srdcovka“ a přistupujeme ke každé realizaci, tak jako bychom byli v našem domě. Prioritou je pro nás váš komfort a vaše spokojenost.

Víme o rozhodovacích procesech, které provází stavba domu a investice vyšší sumy do smysluplných technologií. Proto s vámi rádi navštívíme některou z našich referenčních staveb a probereme s vámi nejvhodnější řešení.

Spolupracujeme

%d blogerům se to líbí: