Jsme dodavatel moderních technologií v oblasti TZB. Námi dodávané technologie jsou komfortní pro uživatele a výrazně snižují spotřebu energií na provoz budovy oproti nemoderním standardům (vytápění budov plynem, elektrokotlem nebo tuhými palivy).

Naše specializace je dodávka uceleného systému vytápění a chlazení s tepelným čerpadlem a rekuperací jako s novým standardem pro všechny typy novostaveb.

Díky zvoleným technologiím je systém vhodný i pro většinu rekonstrukcí a vždy máme řešení i pro starší budovy žádající si výměnu zdroje vytápění. Přizpůsobíme se podmínkám těchto domů a umožníme jejím majitelům zažít nový komfort a úsporný provoz.


Ročně provádíme desítky nových realizací a díky tomu jsme nabyli bohatých zkušeností. Do našeho systému implementujeme nové technologie a jsme připravení nabídnout vždy nejlepší a inovativní řešení. Celá naše řešení si umíme vyprojektovat. Při včasném zapojení do stavebního projektu stavby se umíme vypořádat se všemi možnými typy konstrukcí dnešních novostaveb.

Naše práce je pro nás „srdcovka“ a přistupujeme ke každé realizaci, tak jako bychom byli v našem domě. Prioritou je pro nás váš komfort a vaše spokojenost.

Víme jak je někdy složité přemýšlet nad rozhodnutími, které provází stavba domu a investice vyšší sumy do nových technologií. Proto s vámi rádi navštívíme některou z našich referenčních staveb a probereme s vámi nejvhodnější řešení.

Spolupracujeme