O nás

Tepelná čerpadla | ekologické vytápění | rodinné domy a průmysl | to je IHS

Zabýváme se

Prodejem a instalací tepelných čerpadel. Našimi dodavateli jsou renomovaní a uznávaní výrobci tepelných čerpadel a techniky. Našimi zákazníky jsou domácnosti a podniky. Zákazníkům přinášíme možnost zvolit kompletní služby na klíč nebo si vybrat jen část služeb.

Kompletní služby na klíč, které zahrnuji zpracování projektové dokumentace pro realizaci i pro potřeby dotačních programů NZÚ, energetické posouzení budov, dodávku tepelného čerpadla s příslušenstvím a montáží, dodávky dalších technologií jako je rekuperace a fotovoltaika. Kompletní služby zajišťují i zhotovení podlahového vytápění včetně izolací a zhotovení anhydritu, betonu. Umíme zajistit dotace z NZÚ a to včetně administrace žádostí.

Umíme

Navrhnout ideální a hlavně ucelený systém vytápění a chlazení pro Vás domov nebo firmu. Zajišťujeme bezproblémovou instalaci tepelných čerpadel a dohled nad správným postupem práce při instalaci podlahového vytápění a soustav s radiátory. Umíme navrhnout projektovou dokumentaci ÚT pro stavební povolení a realizaci stavby a projektovou dokumentaci nutnou pro získání dotace z NZÚ.

Profesionálně

Přistupujeme ke správnému návrhu. Začínáme výpočtem tepelných ztrát objektu. Následně pro Vás navrhneme to nejlepší řešení a umíme ho dotáhnout do cíle. Naši smluvní topenáři jsou odborníky ve své profesi.

Servisujeme

Všechny námi instalovaná tepelná čerpadla prostřednictvím sítě našich partnerských topenářů. Technické problémy s Vámi řeší i náš odborník na tepelná čerpadla.
Poskytované záruky výrobcem a naší firmou jsou 2 roky plná záruka na všechna tepelná čerpadla IVT (krytí náhradního dílu i jeho výměnu), 5 let materiálová záruka – od třetího do pátého roku (kryje náhradní díl), 10 let materiálová záruka – od šestého do desátého roku (kryje cenu kompresoru). Záruka na montážní práce a vodo-topenářský materiál je od 2 let.

%d blogerům se to líbí: