O nás

Tepelná čerpadla | ekologické vytápění | rodinné domy a průmysl | to je IHS

Vznik firmy

se datuje 13. 6. 2017. Sídlem firmy je město Kroměříž. Město s bohatou historií a skvostnou architekturou. Město zahrad a město stromů. Firma sídlí na adrese Spáčilova 569 kousek od Obchodní akademie a přímo na břehu řeky Moravy.

Zabýváme se

Tepelnými čerpadly IVT. Fungujeme jako IVT CENTRUM pro švédského výrobce tepelných čerpadel firmu IVT sídlící v Tranasu. IVT CENTRUM je označení pro firmy, které nabízí tepelná čerpadla IVT. České zastoupení švédského výrobce se nevěnuje koncovému prodeji. Od toho jsme tu pro Vás my IVT CENTRA. Stáváme se pro Vás jediným partnerem, se kterým budete řešit kompletní vytápění Vašeho domu pomocí ekologického a ekonomicky skvělého tepelného čerpadla IVT.
Takto popisuje svoje IVT CENTRA přímo výrobce IVT ->

Umíme

Navrhnout ideální a hlavně ucelený systém vytápění a chlazení pro Vás domov nebo firmu. Zajišťujeme bezproblémovou instalaci našich tepelných čerpadel IVT a dohled nad správným postupem práce při instalaci podlahového topení a soustav s radiátory. Umíme také navrhnout projektovou dokumentaci ÚT pro stavební povolení a realizaci stavby.

Profesionálně

Přistupujeme ke správnému návrhu topení s tepelným čerpadlem IVT. Začínáme výpočtem tepelných ztrát objektu. Následně pro Vás navrhneme to nejlepší řešení a umíme ho dotáhnout do cíle. Za správnost našich návrhů Vám ručíme a nevymlouváme se na jiné profese. Jsme ochotni Vám pádnými argumenty rozmluvit projekty (konkurenční nebo projektové), u kterých pochybujeme o jejich správné funkci v reálném provozu.

Servisujeme

Všechny námi instalovaná tepelná čerpadla IVT prostřednictvím sítě našich partnerských topenářů. Technické problémy s Vámi řeší i náš odborník na tepelná čerpadla IVT.
Poskytované záruky výrobcem a naší firmou jsou 2 roky plná záruka na všechna tepelná čerpadla IVT (krytí náhradního dílu i jeho výměnu), 5 let materiálová záruka – od třetího do pátého roku (kryje náhradní díl), 10 let materiálová záruka – od šestého do desátého roku (kryje cenu kompresoru). Záruka na montážní práce a vodo-topenářský materiál je od 2 let.

Život firmy

Se dynamicky rozvíjí kupředu. Firma zahájila svoji činnost s 1 korunou. Dnes je základní kapitál již 100 000 korun. První rok jsme našim zákazníkům instalovali tepelná čerpadla IVT a otopné nebo chladicí systémy za bezmála 20 milionů korun. Od dne, kdy jsme oslavili našeho 30. zákazníka je pro nás naprosto stěžejní dělat vše lépe, rychleji a pro Vás jako zákazníka levněji. Budujeme síť smluvních montážních partnerů – topenářů a instalatérů. Každý náš instalační partner je vysoce odborně vyškoleným mistrem svého oboru. Rostoucí zájem zákazníků je pro nás známkou kvality tepelných čerpadel IVT a naší společné práce.

Budoucnost

Jste pro nás Vy a vaše domovy vyhřáté ekologicky a hlavně levně vyrobeným teplem/chladem pomocí tepelných čerpadel IVT.

Naši topenáři

Jsou odborníci, kteří dobře znají svoje řemeslo a přijímají nové inovativní technologie.